24-03

Forum o tematyce wędkarskiej. Relacje z ostnich połowów na Białej Przemszy.
michalm

O:24-03

Postautor: michalm » 25 mar 2007, 17:46

Kilka godzin na Sztole.
Woda prawie krystaliczna.
Miałem dwa brania. Atakowały zamkniętym pyskiem oba zacięte za łeb.
Nie spodziewałem się cudów po takiej gwałtownej zmianie pogody.

Awatar użytkownika
jaro
Kontaktowanie:

Postautor: jaro » 25 mar 2007, 17:59

Michał , w którym miejscu łowiłeś ??
Pozdrawiam Krzysiek

michalm

Postautor: michalm » 25 mar 2007, 18:22

Od ujścia w górę do torów kolejowych.
Dalej to już nie na moje umiejętności. B)

k.massa

Postautor: k.massa » 25 mar 2007, 19:08

Ja dziś rano wypełzłem około południa , 200 m od domu 1 rzut dosłownie pierwszy i 37 cm B)
. 50 sekund po tym nadjechał Grzesiek z Andrzejem i umówiliśmy się na wspólne wędkowanie poniżej cieplarki tam gdzie Michał zrobił foty i umieścił w galerii..
2 godziny wspólnego wędkowania i nikt z nas nie miał kontaktu :angry: .
Ja pojechałem koło żyda oni zostali ….ja patrzę na wodę a tu taki syf że się wkurwiłem:evil: , za telefon i po Grześka. Zrobiliśmy serię zdjęć , nawet udane, pobraliśmy próbkę wody –1.5 l. i w tygodniu oddam do ekspertyzy do sanepidu w D. Górniczej za kasę co została na koncie ze ściepy (około 200 zeta). Zrobiliśmy z Andrzejem dochodzenie – wynik Kop. Pomorzany szyb Mieszko jak zwykle jest to też udokumentowane na zdjęciach.
Zrobimy artykuł na stronie wraz z wynikiem ekspertyzy z sanepidu po tym zobaczymy co dalej. Czarek pomyśl co można uczynić mając w ręku wynik z sanepidu z niewątpliwie grubo przekroczoną normą i to kilkakrotnie.

pozdrawiam

Awatar użytkownika
pitfish

Postautor: pitfish » 26 mar 2007, 14:14

Byłem w sobotę od 8 do 11:30 między dwoma mostami poniżej Sławkowa - tam gdzieśmy wpuszczali z Czarkiem i Kapslem młode.
Miałem dwa pstrągi na kiju ale obydwa się spieły po kilku mentrach holu. Na oko trzydziestaki. Łowiłem na wobki malowane w małego pstrąga!!! ;)

Czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego tak dużo pstrągów mi spada?! Wcześniej łowiłem na miękki kijek 2,70 pikerek. Myślałem że nie docinam. Teraz mam raczej sztywnego Kongera 2,15 do 21g i też spdadówy zaliczam. Na 4 ryby zacięte w tym sezonie tylko 1 zapozowała do zdjęcia...:(

k.massa

Postautor: k.massa » 26 mar 2007, 14:38

Siema Pit

może powinieneś się zająć chodowlą świnek morskich
albo np. uprawą kalafioru :P to równie fascynujące zajęcie jak wędkarstwo ;) a o ileż mniej adrenalinogenne :woohoo:

nie przejmuj sie tak bywa

pozdrawiam

kmass

Edytowany przez: k.massa, w: 2007/03/26 16:39

Wróć do „Nasze połowy”