Jak tam polowy w 2008?

Forum o tematyce wędkarskiej. Relacje z ostnich połowów na Białej Przemszy.
Awatar użytkownika
jaro
Kontaktowanie:

O:Jak tam polowy w 2008?

Postautor: jaro » 24 mar 2008, 11:33

wczoraj od godz 15,00 do 18,00 kanał sz. widzieć widziałem ładne pstrągi , ale cóż z tego jak nie na haku tylko w wodzie. brań nie miałem . natomiast napawałem się okolicznościami budzącej się przyrody [img size=500]http://bialaprzemsza.pl/luk/components/com_joomlaboard/uploaded/images/1.jpg[/img]

Edytowany przez: krzysiekjarosz, w: 2008/03/24 12:35
Pozdrawiam Krzysiek

ostravic

Postautor: ostravic » 24 mar 2008, 16:23

W sobote zaliczylem gorna Sole. I polowilem, jeszcze sa niemrawe, ale daly prowokowac lekkimi metodami - na mokra i sucha muche. Mialem na kiju ponad 20 ryb, ale nic wiekszego, takie 20 - 28cm.

k.massa

Postautor: k.massa » 24 mar 2008, 18:36

Hej ziomy

ja to chodzę nad BP wyłącznie żeby iść , wprawdzie w niedzielę od 11.00 do 15.00 na nimfę skusiło mi sie 4 potoki od 20 do 32 cm ale dziś czyli w poniedziałek byłem z korbą w kilku miejscach od 15.00 do 17.30 nie poczułem nawet puknięcia.

Wiadomo każdy z nas poluje na dużego smoka tak wiec te kilka ukłutych w niedzielę śledzi nie przyniosło mi żadnej satysfakcji, zwłaszcza że ukłułem je w miejscu gdzie wiem że są bo zawsze były i są, każdorazowe wyjście z muchą w nowy inny odcinek BP to klęska.

Nie jest dobrze Panowie . Jak sie coś nie wydarzy radykalnego to tak jak już wcześniej pisałem BP nam umiera, mówię to ja \"miejscowy \"

pozdro

massa

k.massa

Postautor: k.massa » 24 mar 2008, 20:42

Nie prawda Cezar !!

źle mnie zrozumiałaś , to że łowie 4 małe pstrągi wciągu kilku godzin to żaden wyczyn - łowię bo wiem gdzie są, ale nie ma tam dużych. A jeszcze rok temu były łowiłem 50-tki w tych samych miejscach.

I jeszcze napisałem - co jest ważne , że idąc w inne miejsce - potencjalnie i pozornie atrakcyjne nie mam brań na nimfę - oznacza to, że nie ma tam ryb. Można nie mieć brań na spina na wobka - to zrozumiale, ale jak nie masz na nimfę - kiełża prowadzonego po dnie przy czystej wodzie oznacza to tylko jedno NIE MA RYBY.

Kto jak kto ale ja tubylec to wiem, wiem co było wcześniej w tych miejscach gdzie łowie dziś i nie są to wypowiedzi mające na celu powstrzymanie presji na BP

pozdrówa

massa

Wróć do „Nasze połowy”