Jak tam polowy w 2008?

Forum o tematyce wędkarskiej. Relacje z ostnich połowów na Białej Przemszy.
Awatar użytkownika
piter

O:Jak tam polowy w 2008?

Postautor: piter » 02 lut 2008, 14:11

Witajcie
Byłem wczoraj na Pilicy bo tam zawsze zaczynam.Nie było najgorzej choć wiatr skutecznie utrudniał łowienie.Kilka kontaktów i wyjœć i wycišgniete 4 sztuki całkiem całkiem.Jak na ten czas sš w naprawdę niezłej kodycji jeden nawet pięknie zatańczył na ogonie.
Pzdr

pawel

Postautor: pawel » 02 lut 2008, 18:38

witam.
wczoraj : Centuria za mostkiem w chechle do ujścia.... ze dwa wyjścia pstrągów -na oko ok.25cm w odcinku przy ujściu do BP.
pierwszy raz tam łowiłem-cholernie trudne warunki - cięzko je \"podejść\".
Dzisiaj zrobiłem wypad na wisłe przed brzeszczami i obejrzałem rzekę Białą - dopływ wisły okolice czechowic - woda brudna. nie łowiłem.

Awatar użytkownika
pitfish

Postautor: pitfish » 02 lut 2008, 20:15

dzisiaj na BP same straty...
pare woblerów, gum...
nie widziałem rybiego ogona...
nie widziałem też gdzie zgubiłem okulary polaryzacyjne, jedynie wiem, że w okolicach drugiego mostu kolejowgo poniżej Sławkowa, jak ktoś znajdzie - to moje ;)

pawel

Postautor: pawel » 03 lut 2008, 1:37

jak znajde nie oddam:) hehe ostatnio nie miałem i dziwne uczucie było:jakby one mnie widziały a ja ich nie...

pawel

Postautor: pawel » 03 lut 2008, 23:29

aha !
nie wiem czy to koledzy zrobili inkubator na małym strumyku dopływającym do centurii między chechłem a błędowem ale po zdjęciach w necie myślę że to wasza robota. nie wiem czy on działa tak jak trzeba bo sie nieznam. trochę wody idzie bokiem i dołem. nad żwirkiem około 2cm wody. jakbym wiedział jak to mógłbym dbać o niego. mieszkam tylko 10min jazdy autem (lub 20min rowerem) od inkubatrka.

Awatar użytkownika
piter

Postautor: piter » 05 lut 2008, 18:22

Witajcie
Byłem dzisiaj na BP tłumy jak na Krupówkach.Nie wiem czy to tylko na czas otwarcia sezonu czy juz zawsze tak będzie.Wszyscy opowiadają o potworach po 70cm i kompletach łowionych od piątku.Szkoda tylko że każdy myśli o zabieraniu ryb a nie odpoczynku na łonie przyrody.Ogrom śmieci i pustych butelek po wszelakiego rodzaju napojach,może któregoś dnia przy okazji następnego spotkanie wyznaczyć jakiś odcinek i pozbierać śmieci choć te które zalegają na brzegach.Może wędkarze przebywający w tym czasie nad wodą przyłączą się do naszej akcji.Spotkałem na odcinku od żyda do drugiego mostu kolejowego 12-wędkarzy.Myślę że to się zmieni ale jak na razie nie widze tam dla siebie miejsca.Będe szukał jakiegoś spokojnego miejsce gdzie bede mógł się zrelaksować bo w tłumie łowić nie lubie.
Pzdr

Awatar użytkownika
pitfish

Postautor: pitfish » 05 lut 2008, 20:12

[b]piter napisał:[/b]
[quote]Spotkałem na odcinku od żyda do drugiego mostu kolejowego 12-wędkarzy.Myślę że to się zmieni ale jak na razie nie widze tam dla siebie miejsca.Będe szukał jakiegoś spokojnego miejsce gdzie bede mógł się zrelaksować bo w tłumie łowić nie lubie.
Pzdr[/quote]

Ciekawe skąd taka popularność. W zeszłym roku było aż tak gęsto? Mam nadzieję, że to nie przez SPBP i stronę:huh:

Przy okazji kontroli trzeba by powypytywać.

Dzisiaj byłem nad rzeką przejazdem, zobaczyć jaka woda. Brudna.:S
Spotkałem faceta, zwijał wędkę, podwiozłem go kawałek do DG. Pogadałem - dzisiaj był bez ryby, tylko dwa uderzenia. Wczoraj miał jednego 37cm - zabrał. Nie wiedział nic o stronie ani o SPBP.

pzdr

Wróć do „Nasze połowy”