Jak tam polowy w 2008?

Forum o tematyce wędkarskiej. Relacje z ostnich połowów na Białej Przemszy.
Awatar użytkownika
pitfish

O:Jak tam polowy w 2008?

Postautor: pitfish » 05 paź 2008, 18:39

[b]Majowy napisał:[/b]
Dla przypomnienia: :laugh:
[b]pitfish dawno temu napisał na forum:[/b]
[quote]Chłopcy, dobra, wystarczy...
Ja wiem, że łowienie na [color=#0000FF][b]pagaj[/b][/color] ze sznurem od bielizny to jedna wielka ŚĆIEMA:woohoo: :whistle: Dziwnym trafem, jak ze mną łowicie to jakoś za wiele tych ryb nie wyciągacie:P Jakieś niby pstrążki, jakiś klenik. Normalne ryby uciekają na odgłos skrzypienia woderów z odległości 30m, nie mówię już o uzywaniu żyłek grubszych niż0,22. Wy niby do wody włazicie i[color=#0000FF] [b]lina kotwiczną do jachtu[/b][/color] sobie takie śledzie łowicie...:woohoo: :whistle: Bujać to My, Panowie ;) ;) :P [/quote]<br><br>Edytowany przez: Majowy, w: 2008/10/05 19:53[/quote]

Gwoli wyjasnienia:

Nadal uwazam, ze machanie cepem ze sznurkiem do snopowiązałki nad pstrągową wodą płoszy ryby i jest wielce niekulturalne wobec innych uzytkowników wód :whistle:
To, że dzisiaj machałem co nieco, wynika z mojeko koleżeństwa z Majowym i z faktu, że miał dwa kije, to mu pogłem jeden potrzymać przez chwilę:P
Jedna ryba zahaczona za płetwę, na szczęście spadła, druga samobójczyni najpierw zagryzła Majowemu, a poniewaz ten ja wypuścił, chciała skończyć żywot z moja pomocą. Oczywiście nie pozwoliłem na to;)
Jednum słowem fuks i tyle :P :evil: :woohoo:

Pzdr
Pit

k.massa

Postautor: k.massa » 05 paź 2008, 19:10

Twardziel jest ten nasz kolega Pit.
Ale cóż jak by wszyscy łowili na muchę tyż by nie było za ciekawie :)

pozdro
km

Awatar użytkownika
gofer

Postautor: gofer » 13 paź 2008, 8:24

To przecież tyż okoń tylko trochę wyrośnięty ;)

Ze mnie niewierny Tomek jest, jak nie dotknę i nie zobaczę to nie uwierzę.. przewodniku ;)

Awatar użytkownika
pitfish

Postautor: pitfish » 13 paź 2008, 12:31

[b]Majowy napisał:[/b]
[quote]Twardziel nie twardziel, poczekamy do wiosny jak pstrągale będą żarły jedynie robale na muchówce wtedy się pewnikiem bardziej przekona do wiosłowania PAGAJEM:sick: .[/quote]

Majowy, nie ma źle, prędzej na pewno zacznę częściej \"pomagać Ci nosić muchówki\", aniżeli założe kołowrotek do góry nogami do za krótkiej wędki ;):whistle:

Pzdr

Wróć do „Nasze połowy”