Jak tam polowy w 2008?

Forum o tematyce wędkarskiej. Relacje z ostnich połowów na Białej Przemszy.
Awatar użytkownika
pitfish

O:Jak tam polowy w 2008?

Postautor: pitfish » 24 lut 2008, 20:36

[b]k.massa napisał:[/b]
[quote] po raz kolejny udowodniłem sobie, że MUCHA jest lepsza od spina. Wszystkie \"rypiki \" w Sławkowie wyciągłem.

Wczoraj na spina wybrałem się w miejsce nie znane dla ludzkości, nie spotkałem po drodze śladu ludzkiego gumioka, po prostu odludzie, myślałem, że tam coś upoluję, gówno, stwierdzam , że ryby są tylko tam gdzie je wpuszczamy.

pozdrawiam

km[/quote]

A może na BP nie ma małych ryb, poza pstrągami z inku i tych wpuszczanych, dlatego mucha (kiełż) jest lepsza przynętą? Tam gdzie było zarybienie (marzec 2007), potem najwięcej brań miałem na woblerka malowanego w pstrążka. Pstrągi nie wiedzą co tyo jeść ryby, to i nie biją w drewniane rybki...

Albo to takie tłumaczenie moich wędkarskich niepowodzeń na BP:whistle: ;)

Pzdr

Awatar użytkownika
jaro
Kontaktowanie:

Postautor: jaro » 24 lut 2008, 21:19

dzisiaj kanał sz. po południu tzn. 14,30-17,30 , samo słońce . mucha mokra tradycyjnie czarny zulus na 8 jedno piękne branie 40+ do ręki fota i do wody . czterech łowców tylko jeden miał kontakt wzrokowy z pstroniem 50+ . mucha górą :) . fotki w galerii
Pozdrawiam Krzysiek

ostravic

Postautor: ostravic » 06 mar 2008, 17:19

A ja planuje triplet. Jutro (jak wujade przed 14 z kopalni) Biała Przemsza, i spi. Sobota Soła a niedziela Wisła....I mucha!

Pozdrav!!!

michalm

Postautor: michalm » 07 mar 2008, 7:31

Dzięki za info :huh:
W niedzielęteż jadę na ryby.

Awatar użytkownika
jaro
Kontaktowanie:

Postautor: jaro » 07 mar 2008, 15:38

wszyscy w niedzielę , gdzie tu łowić jak wszyscy się zjadą B) ... no , ale w takim towarzystwie choćby ryba nie chciała współpracować i tak będzie ekstra :P :woohoo:
Pozdrawiam Krzysiek

k.massa

Postautor: k.massa » 07 mar 2008, 19:38

Dzisiaj o 15.00 spotkałem się z kolegami :Opalonym, Hassą, Mieczyńskim.

Ciepaliśmy na Chwalibowskim blachami woblerami i nimfami w czystą wodę BP - 2 godziny.
Nikt nie odnotował kontaktu aleśmy se pogadali i pośmiali.

Jutro rano wychodzę na BP z muchą w Sławkowie, powieszę kilka 30-tek wypuszczę i spotykam sie z Pitfishem o 10.00 - robimy poważny patrol z blachami na klacie na dużym odcinku BP.

pozdrawiam
km

Wróć do „Nasze połowy”