Wisła 27-03

Forum o tematyce wędkarskiej. Relacje z ostnich połowów na Białej Przemszy.
k.massa

O:Wisła 27-03

Postautor: k.massa » 29 mar 2007, 18:21

Hej - raport z dzisiaj

Piszę tu w wątku Irka żeby nie tworzyc nowych i nowych
typu wisła / przemsza / białka / dunajec bo nam braknie miejsca :) . Wyrwałem się dziś z pracy o 16.30 do chaty za kija i na BP koło domu z braku czasu.
1h 20 min. muchowania bo woda bardzo czysta. 3 potoki około
1)-34 cm , 2)-32cm , 3)-21cm. Wszystkie trzy po słownym przeszkoleniu i instrukcji z moich ust.... co brac a co nie brac do buzi:laugh: ( nie brac kawałków plastiku pomalowanych w kropki i paski, nie brac kolorowych gumek wymachujących durnowatym ogonkiem) trafiły z powrotem do wody, w sumie to nawet z niej nie wyszły odpinałem bez macania.
Wsyskie csy na nimfe w kształcie i kolorze białego robala.

pozdrawiam KM

Edytowany przez: k.massa, w: 2007/03/29 22:43

Awatar użytkownika
jaro
Kontaktowanie:

Postautor: jaro » 29 mar 2007, 21:21

poprostu urodziłeś się po to , aby łowić na muchę gratulacje!!!:) ;) :)
Pozdrawiam Krzysiek

k.massa

Postautor: k.massa » 30 mar 2007, 7:04

Hej Irek
Są bracie ale małe 20-35cm. Te duże >50 cm są tak nieliczne i tak cwane że nie sposób ich dopaść. Brak zjawiska które opisywałeś z Wisły konkurencji w walce o pokarm. Ja osobiście podniosłem sobie wymiar ochronny do 35 cm (dobrze było by żeby taki właśnie był na BP)w ten sposób jako jeden z 359 wędkarzy bywających na BP przyczyniam się do zachowania gatunku.

W weekend mam wolnę będę walczył z nałogiem muchowym.

pozdrawiam KM

Awatar użytkownika
pitfish

Postautor: pitfish » 30 mar 2007, 13:36

Za pstrągiem chodzę piąty sezon. Chodzę bo o łowieniu jeszcze nie odważę się powiedzieć. I nie wiem jak smakuje potokowiec. Powiedziałem sobie, że jak złowię w tym roku powyżej 35cm to jednego zjem, na spróbkę.
A jak kcem zjeść pstrąga własnoręcznie złowionego to chodzę na Czarną Przemszę i łowię tęczaki...

Byłem przedwczoraj pod Toruniem na jednym ciurku. Kumpel mówił mi gdzie rzucać i jak pstrąg z danej dziury ma na imię, ale i tak nic nie złowiłem. On natomiast chodził za mną i wyciągnął. Jego rzeka, jego pstrągi. (mieszka 50 m od rzeczki)

Z Masą jest tak samo. Idzie nad rzekę, zagwiżdże :whistle: , zawoła po imieniu i łowi:woohoo:

pzdr

Do zobaczenia w ten weekend na BP.:)

michalm

Postautor: michalm » 30 mar 2007, 19:07

Piotrek jak chcesz potoka i czyste sumienie jedź do Wilk na Wisłę
Płacisz 50 za łowienie i 17 za 2 ryby do zabrania i tyle.
A co do mnie to 6 godzin na streamera na miejscówkach na które mnie Irek przez telefon zaprowadził i dwa króciaki ;)
Takie po 40 cm :P
A potem zobaczyłem jak jakiś gostek pod okiem instruktora łowi na nimfę krowichę taką pod 50 i poprawia 3 mniejszymi to pomyślałem, że ja też chcę.
I na nimfę dostałem 58 cm.
Nie, nie miałem aparatu został w samochodzie :sick:
Mam tylko ch.owe (chałowe) ;) Zdjęcie z aparatu.
Aha prawie mi wykorkowała. :blush:
Z 10 minut robiłem [b]jej[/b] sztuczne oddychanie. :kiss:
PS Tam nie wolno łowić cieniej niż 0,25.

k.massa

Postautor: k.massa » 31 mar 2007, 20:24

Witam Kolegów..... Raport z dzisiaj dla ciekawych

B. Przemsza SOBOTA godz. 15.00 - 18.00 Sławków
Mucha.....nimfa......potoki - 7 szt. od 23-30 cm. Niezły trening jak dla mnie. Jedną z 3 godzin miałem przyjemnośc spędzic z Grzegorzem P. niestety Grześ miał depresję :woohoo: .
Ryba bierze ale jest mała... nie ma dużej ryby:(

pozdrówka

KMass

Awatar użytkownika
drazewski

Postautor: drazewski » 31 mar 2007, 22:27

Witajcie.
Ja także byłem dziś w różnych miejscach (Sławków, Okradzionów, nawet Błędów). Od 7 do 14 i nic - nawet rybiego ogona. Też mam małą depresję po tym wypadzie szczególnie, że to ostatni wypad na najbliższe dwa miesiące. W środę lecę do Libii.
pozdrawiam

Awatar użytkownika
drazewski

Postautor: drazewski » 31 mar 2007, 22:40

Oczywiście iREK gratulacje! Tylko pozazdrościć. I pomyśleć, że mogłem jechać z Tobą....eh

Wróć do „Nasze połowy”