przynęta

Forum o tematyce wędkarskiej. Relacje z ostnich połowów na Białej Przemszy.
Awatar użytkownika
jaro
Kontaktowanie:

przynęta

Postautor: jaro » 27 mar 2007, 6:56

Krzycho uchyl rąbka tajemnicy co do przynęt , które stosujesz na przemszy ;) :P jakaś fotka może ??
Pozdrawiam Krzysiek

k.massa

O:przynęta

Postautor: k.massa » 27 mar 2007, 8:37

Hej

stary ni ma żadnej tajemnicy łowię tylko na nimfę w kształcie kiełża kolor zależny od wody(mucha).... albo na spina zakładam tylko salmiaki w różnych kolorach zależnie też od stanu wody.

POZA TYM KRZYCHU TO JEST TYLKO PRAWO GUPIEGO ALBO MASZ SZCZĘSCIE ALBO PECHA, A WOGÓLE TO JA TEŻ NIE MAM SIĘ ZA BARDZO CZYM POCHWALIĆ W TYM ROKU ZALEDWIE KILKA RYBEK Z TYM ŻE JEDNA SPORAWA B)

KM

Awatar użytkownika
jaro
Kontaktowanie:

Postautor: jaro » 27 mar 2007, 9:05

skromność , skromność przez Ciebie przemawia ;) ;)
pozdrowienia
Pozdrawiam Krzysiek

michalm

Postautor: michalm » 27 mar 2007, 10:01

[b]k.massa napisał:[/b]
[quote]Hej

stary ni ma żadnej tajemnicy łowię tylko na nimfę w kształcie kiełża kolor zależny od wody(mucha).... albo [/quote]

Okej no to kryteria doboru koloru?
Im brudniej tym jaśniej i jaskrawiej?

k.massa

Postautor: k.massa » 27 mar 2007, 18:35

Hej
Proste jak drut Michał , jest tak jak piszesz im brudniejsza woda tum jaśniejsza przynęta ......
Ale koledzy nie popadajmy w paranoje ....:silly:
Przypominam Wszystkim że ja przespałem całe moje życie wędkarskie robiąc z wędką gupoty:woohoo: i na muchę to mnie Piętka zaraził ALE w XI.2006 więc nie wymagajcie odemnie ekspertyz sądowych ja się dopiero uczę muchy :blush:

pozdrówa dla kolegów

Wróć do „Nasze połowy”