Sezonik 2009:)

Forum o tematyce wędkarskiej. Relacje z ostnich połowów na Białej Przemszy.
Awatar użytkownika
bronek

O:Sezonik 2009:)

Postautor: bronek » 25 paź 2009, 13:42

Na okrase jeszcze jaz
[img size=527]http://bialaprzemsza.pl/luk/components/com_joomlaboard/uploaded/images/Aland55cm.jpg[/img]
Tutam podam jego dlugosc bo takich sztuk nie lowi sie na co dzien:
55cm
Pzdr.
Bronek

Awatar użytkownika
grzegorz pientek pietka

Postautor: grzegorz pientek pietka » 25 paź 2009, 18:28

o w d-pę.... k-wa jego mać że się tak zwrócę w bliżej nie określoną stronę... wywołałem wilka z lasu:D, Bronek już nic nie musisz udowadniać, ryby tam są i umiejętności i determinacji Ci nie brakuje, respekt... master...

Awatar użytkownika
pitfish

Postautor: pitfish » 26 paź 2009, 20:02

[b]Grzegorz pientek Piętka napisał:[/b]
[quote]Bronek gratulacje, ale... wiem że stac Cie na wiecej. Rozpusciles nas juz wczesniej, musisz trzymac poziom :laugh:
Pietrus, czekam na foty z najblizszej niedzieli, pewnie nie odpuscisz.
Ktory to zbiornik.[/quote]

Ostatnia niedziela, wedle życzenia...
[img size=500]http://bialaprzemsza.pl/luk/components/com_joomlaboard/uploaded/images/84_001.jpg[/img]

Edytowany przez: pitfish, w: 2009/10/26 21:03

Awatar użytkownika
grzegorz pientek pietka

Postautor: grzegorz pientek pietka » 26 paź 2009, 20:17

Ale duży i pięknie nażarty sandał. Chętnie bym przeczytał historię tego połowu.
moje Gratulacje

Awatar użytkownika
bronek

Postautor: bronek » 27 paź 2009, 6:46

Piekny sandacz pitfish. Wyglada jakby mial z 7 a moze i wiecej kg??
Mysle ze teraz Grzesiek nie bedzie nas wiecej \"bral pod wlos\", po takich ripostach B)
Pzdr.
Bronek

Awatar użytkownika
piter

Postautor: piter » 28 paź 2009, 2:35

Piękny Sandał gratulacje.

Awatar użytkownika
pitfish

Postautor: pitfish » 28 paź 2009, 8:32

[b]Grzegorz pientek Piętka napisał:[/b]
[quote]Ale duży i pięknie nażarty sandał. Chętnie bym przeczytał historię tego połowu.
moje Gratulacje[/quote]

Grzegorz, było to tak:
Pojechałem na zbiornik, który u mnie podpadł. Mało ryb, małe, presja jak stąd do wieczności, co tydzień zawody, więc i łódki trudno wypożyczyć. Do tego zabrałem ze sobą kumpla (a kiedyś byłego szefa), początkującego wędkarza. Myszkując pomiędzy dziesiątkami łódek wypłynąłem na środek jeziora, telewizor pokazał koryto, kawałki twardszego dna więc zapuściłem kotwicę. To była 3 godzina łowienia, po których padło sakramentalne:\"na ch.. mi ten podbierak\". Do tego czasu miałem tylko jakieś podskubywania, raz mi coś ściągnęło gumę. Któryś tam z kolei rzut, drugi skok i plecionka zluzowała, jakby \"nie było opadu\", zacięcie i zaczep. I tu standardzik - \"zaczep ożył\"! Hol był krótki w sumie, może ze 3 -4 minuty. Ryba dała się holować do łódki, choć cały czas trzymała się dna. A im bliżej łódki ją miałem tym większa mi się wydawała. Pod łódką zaczęła się dopiero jazda. Dwa razy przepłynięcie pod łódką, murowanie do dna, gwałtowne szarpnięcia. Jak wyszła do powierzchni,dała spokój i wyłorzyła się jak leszcz. Podbierakowy bez doświadczenia próbował dwa razy, bo podbierak za mały, ale się udało. Trzy zdjęcia i sru spowrotem do wody. I tutaj nie będę cytował co mówili goście z sąsiednich łódek :woohoo: :evil:

Życzę każdemu takich przeżyć.
Pzdr
Pit

P.S. Może jednak usypiemy jakąś zaporę na BP i wpuścimy tam parę sandaczy? Co Wy na to? :whistle:

k.massa

Postautor: k.massa » 28 paź 2009, 20:25

Brawo Piotrek !!!

Ja w życiu takiej dużej ryby nie złowiłem największy to zębaty 76 cm ale to było 27 lat temu :).

Zciorał Cię chyba jednak troszkę na zdjęciu wyglądasz jak po zawale :P
pozdrawiam

km

Edytowany przez: k.massa, w: 2009/10/28 21:27

Wróć do „Nasze połowy”