BP

Forum o tematyce wędkarskiej. Relacje z ostnich połowów na Białej Przemszy.
mariusz

BP

Postautor: mariusz » 04 maja 2009, 11:24

Witam wszystkich serdecznie :)
to będzie mój pierwszy post na forum.

Bylem dnia wczorajszego na BP miedzy Burkami a Ryszką. To było moje pierwsze spotkanie z tamtejszym odcinkiem i moim zdaniem jest to chyba najcudowniejszy fragment BP. Wędkarsko było kiepsko, 3 brania, pstrązki takie przed trzydziestką.
Ale za to odnotowałem mały sukces pozawędkarski.
Niedaleko powyzej mostku drewnianego do drzewa przyczepiona była żyłka z 50g ciężarkiem a na jej końcu dyndała niecodzienna przynęta. Na robotę przeciętnego kłusola mi to nie wyglądało, oceńcie sami.

[img size=400]http://free.of.pl/m/maniek9999/bp2.jpg[/img]

i zbliżenie

[img size=400]http://free.of.pl/m/maniek9999/bp1.jpg[/img]

Szczęście że na tym co najmniej sandaczowym haczorze nie wisiał żaden biedny pstrąg.

Upss.. przepraszam nie mialo sie to w nowym temacie wyswietlic :/

Edytowany przez: mariusz, w: 2009/05/04 13:26

Awatar użytkownika
bronek

O:BP

Postautor: bronek » 04 maja 2009, 12:39

Wyglada na moj zestaw...B)

A tak powaznie to albo ktos testuje nowe zestawy klusownicze albo sie na tym zna i wie co robi.
PS: Nie bylo tam w poblizu wiecej takich zestawow?

Pozdrawiam
Bronek
Pzdr.
Bronek

Awatar użytkownika
drazewski

Postautor: drazewski » 04 maja 2009, 19:56

Niestety tam często jakieś skurwysyny takie rzeczy wieszają, Zbychu kiedyś znalazł podobne rzeczy na tarlisku na Sztole, ja zresztą nie chwaląc się też kiedyś na ujściu Sztoły znalazłem podobny patencik (tyle że z robalem). Trochę wygląda na to że ci lusownicy wiedzą co robią i działają systematycznie a to co znajdujemy to pewnie tylko czubek góry lodowej.

zbigniew

Postautor: zbigniew » 05 maja 2009, 16:09

TE SKURWYSYNY TO MUSZĄ BYĆ MIEJSCOWI BY CZA BYŁO NIECHODZIĆ DO PRACY TYLKO KONTROLOWAĆ CAŁĄ PRZEMSZE I SZTOŁE

Wróć do „Nasze połowy”