Co tam u kolegów w koszu zapiszczało ??

Forum o tematyce wędkarskiej. Relacje z ostnich połowów na Białej Przemszy.
k.massa

O:Co tam u kolegów w koszu zapiszczało ??

Postautor: k.massa » 25 cze 2007, 21:53

Cze Irek
Ja weekend mam już zaplanowany, nie ważne będą ryby czy nie będą - trzeba z wędą jak mawiał mój dziadek znany w Sławkowie w okresie międzywojennym łowca ryb z BP. Jadę Na Rabe spotkac się z czterema kolesiami z Tomaszowa Mazowieckiego, miedzy nimi będzie Jacek Olsiński mój osobisty producent much z firmy \"SPENT\" (polecam stronkę www.spent.com.pl/sklep).
Gdybyś Irek miał ochotę zasmakowac prawdziwego wędkarstwa muchowego;) a nie uganiania się za drobnicą na BP (super czystej - mam zamiar napisac o tym artykuł jak znajdę chwilkę, bowiem nie tylko krytykowac nam trzeba ale i pochwalic WIOŚ w Krakowie za reakcję na słowa krytyki przezemnie wyrażonej), zapraszam na przyjazd do Sławkowa w piątek lub sobotę, gdyż pewien nie jestem w jaki dzień to nastąpi, chętnie zabiorę wacpana lub inną osobę pragnącą prawdziwej przygody, a zapewniam, że moja znajomośc tamtejszych miejscówek nie jest bagatelna cóż 3 krotnie gościem tamtejszych stron byłem. Jak by coś czekam na telefon ja jadę spotkac się z mistrzami Tomaszowa M. i doswiadczenia nowego nabrac.
pozdrawiam
Massa

Edytowany przez: k.massa, w: 2007/06/26 00:04

Awatar użytkownika
grzegorz pientek pietka

Postautor: grzegorz pientek pietka » 26 cze 2007, 17:03

[b]iREK napisał:[/b]
[quote]szyfrem kolega nadaje?

Maniakalnym łowcą znad Raby zostaniesz... jeszcze dojdzie do tego, że w przyszłym roku wykupisz składkę tylko na Małopolskę
[/quote]

:D:D:D
Dobra podpowiedz, wspaniała sugestia. To jest w interesie BP i nas wędkujących :)))

ps. massa się wścieknie i już nad BP w tym roku nie zawita. Ale będzie teraz szopka. :evil:

Awatar użytkownika
grzegorz pientek pietka

Postautor: grzegorz pientek pietka » 26 cze 2007, 17:11

Chopy - jak wiecie nie mam chwilowo stałego dostępu. Ale skoro o sobocie mowa, to może popołudniowo wieczorową porą ... Może pomyślicie sami nad jakimś większym towarzystwem, ogniskiem i kiełbaskami z pogaduchami. Krótko mówiąc może jakieś spotkanie.
A jeśli tak to może jakieś pkt. do dyskusji żeby całkiem jałowo nie było.

k.massa

Postautor: k.massa » 26 cze 2007, 20:49

1. Na Rabę pewnie pojadę na cały piątek
2. Szyfrem żadnym nie nadaję - prostego saropolskiego języka czasem wykorzystam do konwersacji
3. W przeciwieństwie do kolegi Piętki, którego wypowiedzi niektórych wogóle nie rozumię

Jeżeli zechcecie się jeszcze ze mną widziec po tym co wam wygarnąłem (niestety mam taką wadę która się szczerośc nazywa, rzadkie zjawisko w dzisiejszych czasach) , czekam na telefon i w sobotę się zjawie

Massa

Awatar użytkownika
jaro
Kontaktowanie:

Postautor: jaro » 27 cze 2007, 18:04

piszę się i jestem
co trzeba zabrać oprócz kija ??
Pozdrawiam Krzysiek

Awatar użytkownika
drazewski

Postautor: drazewski » 27 cze 2007, 18:52

Ok. Czyli rozumiem że popołudniu w sobotę spotkanie i ognicho. Może być. Wcześniej proponuję powędkować oczywiście.
Tylko teraz ustalmy dokładnie miejsce spotkania i spróbujmy zastanowić się nad godziną. Jak już to ustalimy to poinformuję wszystkich pozostałych klubowiczów.
Nie wiem czy teraz w Sławkowie na wywierzyskach sie nadaje bo ostatnio jak widziałem bardzo zarośnięte tam jest. Więc może np. w okolicy tarliska na BP? Czy jakieś inne propozycje?

Awatar użytkownika
drazewski

Postautor: drazewski » 28 cze 2007, 19:23

No to co, czemu nie ma odzewu, nie ma więcej chętnych na spotkanie.
Jakbyśmy nie ustalili w porę miejsca spotkania to podaję mój numer telefonu: 512499596 - dzwońcie w sobotę jakbyście chcieli się spotkać.
Sławków niech się odezwie! Gdzie to spotkanie robimy, ja tam za wiele miejsc nie znam. Albo w Sławkowie albo na Rudach.
No i propozycję godziny. Mi to w sumie wszystko jedno.

Wróć do „Nasze połowy”