Co tam u kolegów w koszu zapiszczało ??

Forum o tematyce wędkarskiej. Relacje z ostnich połowów na Białej Przemszy.
Awatar użytkownika
jaro
Kontaktowanie:

O:Co tam u kolegów w koszu zapiszczało ??

Postautor: jaro » 29 cze 2007, 5:34

piszę rano, bo jestem właśnie po 3zm nocnej.

myślę ,że tarlisko na b przemszy jest niezłe .kila aut się zmieści i teren doookoła jest ok.
Pozdrawiam Krzysiek

Awatar użytkownika
drazewski

Postautor: drazewski » 29 cze 2007, 7:27

Ok. Po rozmowie z Irkiem zdecydowaliśmy.
[b]Spotkanie o godzinie 16.00 w Sławkowie [/b]przy kanale tarłowym, na moście nad BP, przy tzw. \"żydzie\".
Tam zdecydujemy dokładnie gdzie zrobimy ognisko. Ognisko będzie tak pewnie koło 19.00 więc do tego czasu poprostu połowimy sobie. Ale tak jak mówię - szczegóły omówimy o 16.00 w Sławkowie wspólnie.
Zabieramy kiełbaskę coś do kiełbaski, jak ktoś chce to może z rodziną przyjechać.
Jeśli ktoś by nie mógł przyjechać na tą 16.00 to jeszcze raz podaję mój nr tel.: 512499596. Podam gdzie i o której spotykamy się wieczorem.

k.massa

Postautor: k.massa » 08 lip 2007, 19:55

Witam Kolegów
UWAGA !!!!!!!!!
Nie wychodźcie z domu , zostańcie tam , oczywiście tylko w jednym przypadku - jeżeli się komuś ubzdyka pojechac na Czarną Przemszę. Mnie się to dziś przytrafiło ....po cztero krotnym z rzędu przykompleceniu (po 3 tłuszczaki) dzisiaj od 13.00 do 20.00 kompletnie nic nie poczułem na kiju (prócz sandacza 18 cm ??? i kilku małych okonków) NIE MA TĘCZAKÓW nie wpuszczają i nie ma - zazarte. Byłem 3 godziny na muchowym i 4 godz. na spiningowym ludzie których spotkałem też nic. A mówił mi Orestes to mu nie wierzyłem.

Pozdrawiam
K.Massa

Awatar użytkownika
jaro
Kontaktowanie:

Postautor: jaro » 08 lip 2007, 20:16

ja natomiast byłem po południu na bp i 3szt do ręki największy 34cm
Pozdrawiam Krzysiek

Awatar użytkownika
jaro
Kontaktowanie:

Postautor: jaro » 08 lip 2007, 20:21

zapomniałem dodać że wczoraj . i woda oczywiście była bee! ale cuś się działo
Pozdrawiam Krzysiek

k.massa

Postautor: k.massa » 09 lip 2007, 7:15

No prawda prawda woda ostatnie kilka dni lekko brązowa
ale jest to efektem częstych burz i opadów, nie tylko kopalni. Ja też w sobotę wieczorem rzucałem streamerkiem do BP i miałem sporo szarpnięć (brały nie zdecydowanie - gryzły ) do ręki były 3 szt. największy
około 33 cm pomachał mi ogonem jak odpływał po ciężkiej walce w mocym nurcie - mają krzepę, na rabie po takiej walce była by reanimacja ryby a na BP mają dobrą kondycję widocznie kiełże to dla nich jak kreatyna dla \"Pudziana\"

pozdrawiam

KM

Edytowany przez: k.massa, w: 2007/07/09 09:19

Awatar użytkownika
drazewski

Postautor: drazewski » 09 lip 2007, 11:26

ja też byłem na Wiśle. Tylko że na nizinnej w okolicach Strumienia. W nocy z soboty na niedziele. Wybraliśmy się wspólnie z teściem z myślą o sandaczu ale skończyło się na leszczykach, płoteczkach i uklejkach....

k.massa

Postautor: k.massa » 15 lip 2007, 11:21

Hej Damian

Piszesz że brudna woda - fakt była, też mnie to zdziwiło , znam te brudy płynące po rzece te nie pasowały do kopalni były koloru brązowego jak gdyby lało ulewnie przez tydzień (a nie lało). Pojechałem w górę rzeki i co widzę, właściciel młynu w centrum Okradzionowa poszerza Przemszę a ściślej mówiąc kanał wylotowy z pod młyna. Koparka wielka jak \"Będzin\"
jakby to zobaczył Grzesiek Piętka to by mu \"klisza pękła\" w aparacie :) , lepiej zresztą że nie widział bo by dostał ataku serca;) .
Fajnie też ze wracają do wody Twoje pstrągi po 28 cm
byłbym zaniepokojony gdyby było inaczej :) - siema.

Jadę na Czarną nawpuszczali mięska.

Massa

Wróć do „Nasze połowy”