Co tam u kolegów w koszu zapiszczało ??

Forum o tematyce wędkarskiej. Relacje z ostnich połowów na Białej Przemszy.
Awatar użytkownika
jaro
Kontaktowanie:

O:Co tam u kolegów w koszu zapiszczało ??

Postautor: jaro » 15 lip 2007, 18:34

[b]krzysiekjarosz napisał:[/b]
[quote]ja natomiast byłem po południu na bp i 3szt do ręki największy 34cm[/quote]

tak dla wyjaśnienia ; nie zabieram rybek do domu . piszę o tym ponieważ dla mnie jest to normalne . bez urazy dla wszystkich

pozdrawiam k.j.
Pozdrawiam Krzysiek

k.massa

Postautor: k.massa » 18 lip 2007, 21:21

Posłuchajta Chopy i Ty Damianie (bo mi się zdawało że do mie skierowałeś pyta co na Czarnej)

Otóż WIELKIE GÓWNO, ponoc coś wrzucili do wody ale może tak mało , że ojciec naszego kolegi Orestesa znany łowca na Czarnej wszystko wyłowił ;) .
Spotkałem się w niedzielę o godz. 14.oo z Irkiem Korzeniem łowiliśmy razem ze 3 godz. i kapa bez brania.
Ja dopiero tuż przed końcem około 18.00 jedno branie i jedna ryba tłuszczak 35 cm na streamera. Może ta temperatura a może nie ma ryby, w każdym razie odradzam , lepiej piwko w ogrodzie.

pozdrawiam

KM

k.massa

Postautor: k.massa » 23 lip 2007, 8:38

Dla zainteresowanych.

Cała niedzielę spędziłem z naszym kolegą Orestesem S.
na Rabie. Odradzam wszystkim wyjazdów, Raba się w tym roku skończyła. Zobaczyłem w dłoni tylko 3 pstrągi najwiękczy 40 i 2 po 35cm. Orestes podobnie. a kolega Radek Kufrasa z Zabrza który z nami przebywał pół dnia zobaszył tylko klenia 33 cm.
W czerwcu łowiłem po 20 -30 szt. w tych samych miejscach co wczoraj.

pozdrawiam Massa

Awatar użytkownika
pitfish

Postautor: pitfish » 04 sie 2007, 13:49

B) A ja niedzielny wędkarz - wyruszam jutro by spenetrować kilka dołków Centurii i BP w okolicy ujścia tej pierwszej.

Jakby kto wybierał się tam, proszę nie kłuć moich pstrągów!!! :whistle:

pzdr
pit

Awatar użytkownika
pitfish

Postautor: pitfish » 05 sie 2007, 12:49

Byłem ,widziałem ,złowiłem...
Jeden krótki do ręki. Kilka zejść, kilka wyjść. Nic większego niestety.
Na Centurii ryby jest sporo, ale niewielkiej. jest to jednak rzeczka, gdzie ryby mają doskonałe warunki do życia, pełno krujówek, dołków, roślinności od dna po powierzchnię. Znalazłem też strumyczek, niedaleko błęowa - w sam raz na kolejny inkubator :)

Wróć do „Nasze połowy”