Co tam u kolegów w koszu zapiszczało ??

Forum o tematyce wędkarskiej. Relacje z ostnich połowów na Białej Przemszy.
Awatar użytkownika
grzegorz pientek pietka

O:Co tam u kolegów w koszu zapiszczało ??

Postautor: grzegorz pientek pietka » 30 paź 2007, 19:50

Ej massa ! żeby było konkretnie i w temacie!. Czy ja już miałem okazje pogratulować Ci tak ładnego tencaka, chyba nie. Nic się ziomowi nie chwaliłeś :)Massa gratulacje, aleś wyrwał mięcho :)

ps. wyrwać - napisało mi się tak z \"pały\" a teraz mnie refleksja naszła że wyrwać zarezerwowane było do równie przyjemnego \"polowania\" czy też \"wyrywania\" :D

Awatar użytkownika
grzegorz pientek pietka

Postautor: grzegorz pientek pietka » 30 paź 2007, 20:12

[b]fario napisał:[/b]
[quote]Krzychu gratulacje!
Z Pawłem Deską w niedzielę kusiliśmy lipki w przydomowej rzece z brzanami. Brzan - niet, a hariusy nie za wielkie, ale zabawa była i to 30 km od Pałacu Kultury we Warszawie :)

Paweł[/quote]

A w tej przydomowej rzece, tej co by tam lotem ślizgowym tam z pałacu doleciał, to lipka można złowić równie prawdobodobinie jak w BP ?

Awatar użytkownika
jaro
Kontaktowanie:

Postautor: jaro » 30 paź 2007, 20:18

piękna ryba KRZYCHU! na pewno była nie raz i nie dwa na haku . aż wreszcie trafił swój na swego ;) :) Gratulacje

p.s.skusiłeś mnie tą sztuką . byłem dzisiaj i było fajnie krótkich tęczaków około 6 szt ,4 szt 36-38 , lipków w sumie 6 największy 36cm.
Pozdrawiam Krzysiek

k.massa

Postautor: k.massa » 31 paź 2007, 19:30

Hej Krzychu

to sie obłowiłeś , nie piszesz wprawdzie gdzie łowiłeś ale skoro łowiłeś krótkie to może to był odcinek muchowy

też tam byłem ostatnio ze 2 godz. ale po dziesiątym pstrągu 20cm uciekłem na spinningowy, tam nie ma takich maluchów.

pozdrawiam

KM

k.massa

Postautor: k.massa » 28 gru 2007, 19:42

Jako że nikt nic nie piszę w temacie \"co tam u kolegów..\" moim koleżeńskim obowiązkiem jest
poinformować waszmościów,, że se dzisiaj na Czarna bryknąłem sam a co , reszta siedziała przed PC-tami i wypisywała gupoty zamiast se pochytać.

Otóż od godziny 10.00 do 15.00 se byłem z mucha na spiningowym na
Ludzi średniawka - nie za dużo
Od 10 do 13.00 gówno brało
Zaczęły brać trochę o 13.00 (pora karmienia w stawie chyba się przypomniała)

- 1 lipas 34 cm dostał buzi
- 1 teczak 40 cm dostał pałą w łeb
- 1 teczak około 40 cm sie spiął

PZW Katowice dziś w piątek było łaskawe w mojej obecności o godz. 15.00 jak sie pakowałem do domu (widziałem wiec dokładnie) wpuścić na cały odcinek spiningowy w Mariankach UWAGA .................!!!!!! wiadro z 10 szt pstrąga . Zaraz po tym zaobserwowałem
5 szt. troli płci męskiej ze śliną wyciekająca im z otworu przypominającego ludzkie usta które rzuciło się z gumami na te 10 szt. ryb. Wyglądali na wygłodzonych więc ich zrozumiałem.

Tak wiec jeśli się ktoś wybiera w weekend na rybki to niech się zastanowi ;)

pozdrówa

massa

Awatar użytkownika
grzegorz pientek pietka

Postautor: grzegorz pientek pietka » 28 gru 2007, 19:47

o, i to jest porządny donoś i jakże koleżeńskie zachowanie. Dziękuję ci kolego Krzyśku. Nie nie mogłem się doczekać relacji :).
Jakbym tam był. Jeszcze raz dziękuję:)

Wróć do „Nasze połowy”