Nowe logo

Forum na temat Białej Przemszy: przyroda, wędkarstwo, ryby, Stowarzyszenie Przyjaciół Białej Przemszy. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
drazewski

Nowe logo

Postautor: drazewski » 30 sty 2018, 22:33

Z przyjemnością informujemy że nasze stowarzyszenie na 10-tą rocznicę oficjalnego zarejestrowania (tak, to już jutro, czyli 31 stycznia, okrągła rocznica) zmienia logo.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
bronek

Re: Nowe logo

Postautor: bronek » 31 sty 2018, 7:02

Czy Stowatrzyszenie zmienia tez swoja nazwe? Wskazywal by na to napis na logo.
Nie wiem czemu ale to cos u gory w logo przypomina mi larwe mola woskowego, bądź co bądź stosowanego na przynete na pstragi teczowe...

PS: swego czasu jak powstawalo logo, pamietam, ze byly tu na forum pokazane propozycje logo, na ktore mogli glosowac czlonkowie stowarzyszenia i w ten sposob zostale takowe wybrane. Czy byl to zly sposob wyboru logo?
Pzdr.
Bronek

Awatar użytkownika
pavko

Postautor: pavko » 31 sty 2018, 7:32

bronek pisze:to cos u gory w logo przypomina mi larwe mola woskowego,
albo rogalika :D

Awatar użytkownika
drazewski

Postautor: drazewski » 31 sty 2018, 8:33

Nie, nie zmienia nazwy. Usunelismy z logo słowo Stowarzyszenie, to wszystko. Czemu nie było głosowania? A glosowania na co, ktos cos kiedys zaproponował? Poprzednio strone odwiedzalo 80 osób dziennie, byli też chetni do jego rysowania. Obecnie forum ogląda 7 w porywach 9 osób (tych samych osób). Temat loga ciągnął się od ostatniego walnego kiedy to większość zgodzila się że chcemy je zmienić. Stąd też zarząd postanowił że zajmie się kwestią loga samodzielnie.

Wróć do „Ogólnodostępne”