Likwidacja/zmiana forum

Forum na temat Białej Przemszy: przyroda, wędkarstwo, ryby, Stowarzyszenie Przyjaciół Białej Przemszy. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
drazewski

Likwidacja/zmiana forum

Postautor: drazewski » 20 lis 2018, 19:31

Witajcie.

W związku z całkowitą zapaścią jeśli chodzi o zainteresowanie tym forum najpewniej w przyszłym roku zostanie ono zamknięte.
Zamknięte w tej formie, opartej na tym szablonie i domenie. Inna kwestia to dość stary silnik na jakim jest obecne forum oparte, trudności techniczne w jego utrzymaniu i ewentualnych zmianach.

Obecnie to forum odwiedza kilkanaście osób w tygodniu, co oczywiście jest śmieszną liczbą w porównaniu do lat ubiegłych kiedy to osiągaliśmy nawet 100 stałych użytkowników. Widać to też po małej ilości wpisów, No cóż świat się zmienia, ludzie też, fora w starej zwykłej formule tracą na atrakcyjności. Druga sprawa to coraz mniejsze zainteresowanie samą Białą Przemszą i stowarzyszeniem.

Jako twórca forum i strony bialaprzemsza.pl i współzałożyciel SPBP chciałbym jednak pewne rzeczy zmienić, usprawnić i uatrakcyjnić. Dlatego też mocno rozważam powrót do pierwotnej formuły strony bialaprzemsza.pl, strony bardziej interaktywnej, dającej możliwości umieszczania zdjęć, treści, dającej możlwości swobodnej wymiany zdań i opini. :idea:

Czekam na Wasze opinie w tym temacie. :roll:

Pozdrawiam
Łukasz.

Awatar użytkownika
krupin

Re: Likwidacja/zmiana forum

Postautor: krupin » 21 lis 2018, 16:04

Bardzo się ucieszyłem z tego co przeczytałem w drugiej części Twojego posta.
Poprzednia strona wg mnie była jednak sporo lepsza i bardzo się bym ucieszył gdyby wróciła.

mat

Postautor: mat » 21 lis 2018, 20:23

Poprzednia strona SPBP była lepsza, bardziej czytelna i przejrzysta.

Awatar użytkownika
drazewski

Postautor: drazewski » 21 lis 2018, 21:14

Dziękuję Mateusz i Krzysztof za komentarze. Chciałbym tylko uzupełnić że oczywiście nie wrócimy dokładnie do starej strony. Technicznie niewykonalne :) Chodzi o powrót do poprzedniej konwencji, do strony która żyje, a nie jest tylko wizytówką, stroną statyczną, jak to ma miejsce obecnie.

Robert Adamczyk

Postautor: Robert Adamczyk » 22 lis 2018, 15:01

Starej strony nie pamiętam, nie moje czasy. Zobaczymy jak będzie.

Milosz

Postautor: Milosz » 28 gru 2018, 16:56

Witam przyjaciele. Kiedy zakładałem konto na tym forum w styczniu 2017 roku byłem głodny wiedzy i przemyśleń bardziej doświadczonych kolegów na temat BP. Pytałem, szukałem i niestety oprócz kilku odzewów tych samych członków (panów Krzysztofa Krupińskiego oraz Łukasza Drążewskiego) nie mogłem nawiązać konstruktywnej polemiki na temat ekosystemu rzeki. No cóż zapomniałbym, kolega Adamczyk, równie młody stażem jak ja też się udziela i szuka, pyta. Później niestety zainteresowanie się kończy. Dzisiaj odwiedziłem forum i ktoś jeszcze coś pisze...nie poddawajcie się panowie. Ja ze swojej strony chętnie dołączę do Waszych starań na rzecz dobra rzeki i jej zasobów tylko czy Wam jeszcze się chce próbować? Jeśli tak, może warto pomyśleć o jakiś planach działania na rok 2019! Jestem za całym sobą. Może jakieś nowe forum/grupa na FB? Coś na kształt tego, ale w bardziej przystępnej formie? Mogę być administatorem...hi. Na poważnie-zastanówcie się panowie. Jak waszego zapału zabraknie-niestety tak jak i forum, tak rzeka pójdzie w zapomnienie i umrze śmiercią (nie)naturalną! Z wędkarskim pozdrowieniem Miłosz

Awatar użytkownika
drazewski

Postautor: drazewski » 28 gru 2018, 19:51

Myślę że nie ma to jak na początek spotkanie w realu :) W najbliższym roku będą ku temu okazje. Na pewno jedną z nich jest Walne Zebranie członków SPBP na które wstęp ma każdy zainteresowany stowarzyszeniem jak i samą rzeką. To odbędzie się najpewniej na przełomie lutego i marca. Będziemy informować.

Awatar użytkownika
drazewski

Postautor: drazewski » 30 gru 2018, 23:35

Musiałem wyłączyć także możliwość rejestracji na tym forum. Obecne zabezpieczenie przed robotami spamowymi jest bardzo kiepskie i jak widać nie chroni przed spamem.

Wróć do „Ogólnodostępne”